M-ce Nr Nazwisko Imię Klub Rok ur. Kat. Czas końcowy
1. 137 GLUSZENKO Andrey Ukraina 1977 M5 00:56:19
2. 136 DOROSH Nazar Ukraina 1980 M5 00:56:49
3. 152 ZDANOV Jaroslav TRIKLUB FTVS Bratislava 1969 M5 00:57:11
4. 86 JAROSZENKO Mykola Ukraina 1986 M5 00:57:21
5. 89 SZOŁOWSKI Filip AKWEDUKT MAC EDUKACJA 1984 M3 00:57:29
6. 125 BRUMM Maciej OLIMPIA Poznań 1979 M5 00:57:34
7. 132 AUGUSTYNIAK Krzysztof MKS PŁETWAL Polkowice 1981 M5 00:57:37
8. 134 OLEJNICZAK Sergiusz CSGT Głogów 1978 M5 00:57:58
9. 162 CHMIELOWSKI Adam MMKS Dąbrowa Górnicza 1975 M5 00:58:10
10. 139 GĄGOLA Tomasz OLIMPIA Poznań 1981 M5 00:58:34
11. 145 SĄDEL Bogdan KS GAZ POLSKI Zielona Góra 1974 M5 00:58:45
12. 138 BILEWSKI Artur OLIMPIA Poznań 1975 M5 00:59:14
13. 88 JURA Piotr GTT DIAMENT Gniezno 1984 M3 00:59:30
14. 122 CZYŻOWICZ Dariusz IRONMEN Szczecin 1963 M6 00:59:31
15. 153 STĘPNIAK Robert MAKROM Bydgoszcz 1969 M5 01:00:27
16. 91 SZYMANOWSKI Dominik AKWEDUKT MAC EDUKACJA 1984 M3 01:00:28
17. 127 MIGAŁA Michał CZARNI Szczecin 1983 M5 01:00:38
18. 141 DEDERKO Ewa KMICIC Częstochowa 1974 F5 01:00:51
19. 126 PRZYMUSIŃSKI Filip OLIMPIA Poznań 1983 M5 01:01:00
20. 92 LYSKO Jakub MMKS Dąbrowa Górnicza 1985 M3 01:01:02
21. 142 OCHOCIŃSKA Karolina KMICIC Częstochowa 1981 F5 01:01:28
22. 146 KUBICKI Bartosz WTT WHEELER Warszawa 1983 M5 01:01:51
23. 179 BRETT Tomasz MLUKS TRIATHLON Koło 1962 M6 01:02:17
24. 93 NOWOGRODZKI Krzysztof WTT WHEELER Warszawa 1985 M3 01:02:25
25. 186 WOLANIN Zbigniew WTT WHEELER Warszawa 1954 M6 01:02:29
26. 150 PROKOP Jarosław TKKF JASTRZĄB Ruda Śląska 1971 M5 01:02:39
27. 90 KOŻUCHOWSKI Grzegorz AKWEDUKT MAC EDUKACJA 1984 M3 01:03:14
28. 87 PRZYBYLSKI Adam GTT DIAMENT Gniezno 1985 M3 01:03:31
29. 85 SZCZEPAŃSKI Cezary TKKF Susz 1984 M3 01:03:49
30. 84 GRYGA Rafał CSGT Głogów 1985 M3 01:04:33
31. 133 SMARUJ Monika TAZAR Chodzież 1982 F5 01:04:44
32. 161 ODRÓBKA Stanisław Siemianowice Śląskie 1979 M5 01:04:47
33. 164 KORNES Janusz MMKS Dąbrowa Górnicza 1970 M5 01:05:04
34. 173 CIEPŁY Zygmunt WKTRI Wrocław 1952 M7 01:06:06
35. 149 CHMIELIK Grzegorz MLUKS Koło 1972 M5 01:06:39
36. 191 MISIASZEK Janusz Kędzierzyn-Koźle 1958 M6 01:06:58
37. 157 KUCHARSKI Radosław KALMAR Starachowice 1979 M5 01:07:17
38. 180 JANAS Bogdan WTT WHEELER Warszawa 1960 M6 01:07:18
39. 158 KIEPAS Marcin KALMAR Starachowice 1977 M5 01:07:22
40. 159 RYMARCZYK Rafał KALMAR Starachowice 1981 M5 01:08:37
41. 195 SUFRANOWICZ Jerzy TKKF TRIATHLON Dąbrowa G. 1954 M6 01:09:10
42. 190 LASOŃ Krzysztof Radomsko 1959 M6 01:09:46
43. 199 LUSIŃSKI Cezary WTT WHEELER Warszawa 1963 M6 01:10:12
44. 147 GÓRALSKA Aleksandra Olsztyn 1977 F5 01:10:18
45. 124 ZIOBER Paweł WKTRI Wrocław 1977 M5 01:10:43
46. 175 LEWANDOWSKI Andrzej - 1959 M6 01:11:10
47. 181 KUBICKI Leszek KS DELFIN Włocławek 1953 M7 01:11:12
48. 140 KOPER Agnieszka OLIMPIA Poznań 1983 F5 01:11:28
49. 163 HAJEWSKI Tomasz MMKS Dąbrowa Górnicza 1976 M5 01:11:32
50. 194 WASILEWSKI Ryszard TKKF TRIATHLON Dąbrowa G. 1950 M7 01:11:41
51. 185 PRZYBYLSKI Andrzej GTT DIAMENT Gniezno 1962 M6 01:11:41
52. 166 ZACH Paweł VOZ MAX Warszawa 1968 M5 01:11:47
53. 81 SEKUŁA Alicja CZARNI Szczecin 1985 F3 01:12:08
54. 123 KWIEK Radosław - 1968 M5 01:12:17
55. 165 STĘPIEŃ Radosław MKS WODNIK Radom 1976 M5 01:12:17
56. 198 POLAK Krzysztof Stalowa Wola 1958 M6 01:12:25
57. 177 MĄCZYŃSKI Czesław PTTK DELTA Płock 1950 M7 01:13:50
58. 178 KĘPIŃSKI Henryk Bełchatów 1953 M7 01:14:17
59. 192 DACEWICZ Leszek TRIATHLON Jelenia Góra 1941 M8 01:14:21
60. 187 GINALSKI Zbigniew TKKF TRIATHLON Dąbrowa G. 1938 M8 01:15:28
61. 121 KOSTKA Andrzej PŁETWAL Polkowice 1966 M5 01:15:54
62. 193 KOSELSKI Krzysztof WKB META Lubliniec 1961 M6 01:16:19
63. 189 GOJ Jerzy MOSiR Piekary Śląskie 1958 M6 01:16:57
64. 82 GŁADYSZ Jolanta ULKS Lubin 1985 F3 01:17:04
65. 154 GRZESICA Przemysław KCZ PĘDZIWIATR Gliwice 1972 M5 01:18:14
66. 184 ORLIK Jerzy KCZ PĘDZIWIATR Gliwice 1959 M6 01:18:51
67. 160 OPOZDA Mirosław KALMAR Starachowice 1966 M5 01:18:58
68. 143 BIEŃKUŃSKA Lidia KMICIC Częstochowa 1982 F5 01:19:19
69. 171 BORKOWSKI Robert WOPR OM Katowice 1959 M6 01:19:33
70. 128 SAGAN Robert - 1973 M5 01:20:04
71. 83 SZYMANEK Anna ULKS Lubin 1985 F3 01:20:26
72. 170 PACHOLCZYK Roman Wesoła 1958 M6 01:22:36
73. 151 ZAŁOGOWSKI Tomasz Kusięta 1980 M5 01:22:38
74. 155 DOBOSZ Krzysztof KCZ PĘDZIWIATR Gliwice 1970 M5 01:24:43
75. 196 GWIAZDOWSKI Leszek Warszawa 1957 M6 01:25:50
76. 197 REMBOWSKI Jacek Łowicz 1946 M7 01:26:58
77. 167 GARDNER Jacek LZS VICTORIA Zabostów 1964 M5 01:28:17
78. 148 ZEMBROŃ Mariusz WKB META Lubliniec 1974 M5 01:28:41
79. 168 URBANOWICZ Jacek CKS BUDOWLANI Częstochowa 1984 M3 01:29:50
80. 182 FIJAŁKOWSKI Zbigniew TKKF JASTRZĄB Ruda Śląska 1962 M6 01:31:05
81. 183 JAŁOWIEC Ryszard Olkusz 1950 M7 01:32:07
82. 156 KOSERSKI Arkadiusz KALMAR Starachowice 1965 M5 01:33:51
  174 SZYMCZAK Jarosław - 1957 M6 01:34:00
  130 KUKLICZ Artur - 1973 M5 01:39:34
  131 CHUDOWA Robert - 1973 M5 01:39:35
  129 WĘCLEWICZ Marcin - 1973 M5 01:39:35
  172 LIPIŃSKA Jolanta - 1951 F7 01:42:32